Meta заблокувала доступ до Threads користувачам з ЄС

Джерело: TechCrunch

Користувачів з країн ЄС позбавлено можливості доступу до текстового сервісу Threads, навіть через VPN. Компанія Meta, якій належить нова соціальна мережа, повідомила, що блокує доступ до застосунку в ЄС.

Нещодавно компанія Meta запустила платформу Threads, проте через проблеми з конфіденційністю програми вона нині недоступна на території Євросоюзу. У заяві компанії йдеться, що вона запровадила додаткові заходи, щоб заборонити користувачам доступ до нової соцмережі.

“Потоки нині недоступні у більшості країн Європи, і ми вжили додаткових заходів, щоб запобігти доступу людей, які там знаходяться. На даний момент Європа продовжує залишатися неймовірно важливим ринком для Meta, і ми сподіваємося зробити Threads доступними тут у майбутньому”, – пояснили в компанії.

Зазначено, що раніше користувачі з країн ЄС почали публікувати у соцмережі Twitter скриншоти, які вказують на те, що вони не можуть отримати доступ до застосунку Threads навіть з використанням VPN.

Більше про Threads

Новий застосунок став допоміжним продуктом Instagram. Завдяки цьому соцмережа отримала вбудовану аудиторію з понад 2 млрд користувачів, що, своєю чергою, позбавило нову платформу від необхідності починати з нуля.

Керівник Instagram Адам Моссері сказав користувачам, що Threads створили для “відкритої та дружньої платформи для розмов”. Від початку появи інформації про Threads фахівці припускали, що платформа стане конкурентом для Twitter. Зокрема вона потенційно може переманити користувачів, які незадоволені останніми змінами, особливо обмеження кількості переглядів. У Twitter Ілона Маска налічується 237,8 мільйона користувачів станом на липень 2022 року.

Зі свого боку, Twitter пригрозив Meta Platforms подати до суду через Threads. Її звинуватили у тому, що вона начебто прийняла на роботу колишніх працівників Twitter.

Посол України у Сполучних Штатах Оксана Маркарова пояснила, чому президент України Володимир Зеленський скасував запланований виступ перед сенаторами США на таємному брифінгу.

6 грудня в Україні – День Збройних сил України.

В Україні триває 651-ша доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські захисники знищили понад 335 тисяч російських військових.

Протягом минулої доби відбулося 97 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 4 ракетних та 104 авіаційних удари, здійснив 101 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Вночі 6 грудня російські окупанти атакували Україну 48 ударними безпілотниками типу “Shahed”. З них 41 було збито силами протиповітряної оборони.