Цього тижня Україна стане однією з найспекотніших країн в Європі

Джерело: Український гідрометеорологічний центр у Facebook

Перший тиждень липня принесе до України високі температури. У результаті Україна стане однією з найспекотніших країн в Європі, проте найвища температура очікується в Іспанії – до +40 градусів.

Температуру в Україні можна буде порівняти із середземноморськими країнами. Спека сягатиме від 30 до 37 градусів.

Розпечене повітря з’явиться в Україні з Аравії, звідти завжди прибуває найспекотніша погода в наш регіон. Повітряний масив накриє майже всю країну, за винятком західних областей, де температури будуть трохи нижчими – до 30 градусів.

Читайте також: Не залишайте домашніх тварин у машині під час спеки – як їх захистити від високих температур

Затяжна хвиля спеки в Україні триватиме цього тижня, а щодня фіксуватимуть температури, вищі за норму.

“Чим довше утримується хвиля спеки – тим менше охолоджуються поверхні забудов, бетон та асфальт протягом ночі, тому з кожним днем комфортність сприйняття температур, що по-суті не змінюються, погіршується, особливо в умовах міста”, – написали в Укргідрометцентрі.

Метеорологи закликали уникати перегрівання, прямих сонячних променів та забезпечити достатнє споживання води.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.

Результати масштабного дослідження, у межах якого проаналізували стан здоров’я 4,1 мільйона учасників, свідчать, що надмірна вага може стати причиною понад 30 типів онкологічних захворювань.

Двоє інформаторів ФСБ, які діяли на Одещині, отримали 8 років ув’язнення. Вони розвідували місця базування пунктів управління Сил оборони та штаби командування ЗСУ на півдні. Зловмисників затримали “на гарячому” у квітні під час спецоперації.