ЦПД спільно з TikTok блокуватимуть сумнівні акаунти за поширення дезінформації

Джерело: Аліна Бондарчук в етері каналу “Ми — Україна”

Заступниця керівника Центру протидії дезінформації РНБО Аліна Бондарчук повідомила про перші напрацювання взаємодії з TikTok з метою подальшого блокування сумнівних акаунтів.

Вже маємо список акаунтів, які не варто переглядати, що є на сайті ЦПД. Далі перейдемо до блокування. Буквально ще пару днів і вже почнемо їх блокувати, – зазначила Бондарчук.

Відтак вона додала: якщо контент із заблокованих акаунтів з’являтиметься на інших каналах, їх також автоматично блокуватимуть – навіть без прямих скарг.

Раніше у ЦПД поінформували, що ворог запустив масштабну інформаційну кампанію, направлену на романтизацію ухилення від мобілізації та самих ухилянтів. Про це також повідомляє ГУР МО.

У ТіkТоk та інших соцмережах поширюються відео від нібито українських чоловіків, які називають себе “ухилянтами” та хизуються красивим життям.

Псевдофлешмоб з хештегом “ухилянт” – чергова ворожа ІПсО. Це класична технологія розколу суспільства, в якій використовується той же принцип, що і в технології розколу за мовою, тільки в цьому випадку ворог розпалює ненависть, нівелюючи конституційний обов’язок, – зазначив лейтенант, керівник ЦПД Андрій Коваленко.

За його словами, мета ворога – “дискредитувати мобілізацію, збільшити напругу в українському суспільстві через внутрішнє протистояння, щоб підірвати здатність країни оборонятися”.

Зокрема частиною цієї кампанії розколу є високобюджетний відеоролик про “дві реальності” українців – ухилянта і мобілізованого.

Зауважимо, Центр протидії дезінформації розпочав офіційну співпрацю з адміністрацією соцмережі TikTok з метою протистояти поширенню пропаганди РФ. Наразі фахівці проводять низку заходів, аби заблокувати на території України ті канали, які поширюють російську пропаганду.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.