Цивільний підрозділ Rheinmetall зазнав кібератаки, яка коштувала компанії $10 млн
Джерело: Reuters
Головна фінансова директорка Дагмар Штайнерт на щорічних зборах акціонерів повідомила, що цивільний підрозділ Rheinmetall зазнав кібератаки у квітні минулого року.
За її словами, ця атака коштувала німецькому виробнику зброї 10 мільйонів євро.
Компанія, яка відіграє важливу роль у постачанні зброї в Україну, щодня зазнає багатьох кібератак, сказала Штайнерт, додавши, що Rheinmetall зазвичай здатний відбити більшість із них.
Нагадаємо, що нещодавно у Нижній Саксонії (Німеччина) стався підпал садового будинку Арміна Паппергера, керівника німецького машинобудівного та збройового концерну Rheinmetall. Група лівих радикалів взяла на себе відповідальність за підпал, заявивши, що це їхній протест проти постачань зброї Україні.
- Генеральний директор німецького оборонного концерну Rheinmetall Армін Паппергер повідомив, що вже цього року компанія має намір постачити ЗСУ “сотні тисяч снарядів”, зокрема прототипи артилерійських снарядів з дальністю у 100 кілометрів.
- Уряд Німеччини замовив в оборонного концерну Rheinmetall 20 додаткових БМП Marder для України.
- 2 грудня Німеччина спорядила тисячі снарядів 155 калібру та снайперські гвинтівки.
- Німецький збройовий концерн Rheinmetall отримав черговий контракт на постачання десятків тисяч 155-мм артилерійських снарядів Україні.
- Німецький оборонний концерн Rheinmetall найближчим часом розпочне зведення в Україні заводу з виробництва боєприпасів. Голова компанії Армін Папперґер додав, що у планах також виробництво бронетехніки.
Президент України Володимир Зеленський і глава Франції Еммануель Макрон не спілкуються через посольства – вони напряму дзвонять один одному через захищені лінії, WhatsApp або Signal.
Глава зовнішньополітичної служби Європейського Союзу Кая Каллас заявила, що не вірить у реальну зацікавленість Росії в досягненні миру в Україні.
На Лиманському напрямку бійці 106 батальйону 63 окремої механізованої бригади “Сталеві леви” взяли в полон громадянина Узбекистану, який брав участь у бойових діях на боці російських військ.
12 травня Рада Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) офіційно визнала Росію відповідальною за катастрофу рейсу MH17 у 2014 році.
12 травня президент Володимир Зеленський повідомив про деталі розмови з главою Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Сторони обговорили ключові аспекти зустрічі в Туреччині, котра, за словами українського глави, може допомогти у закінченні війни.