Дайвери знайшли в Атлантичному океані більше десятка ймовірних пакетів з кокаїном

Джерело: The Guardian

Водолази в штаті Флорида знайшли в Атлантичному океані 25 кг упакованих пакетів, ймовірно, з кокаїном.

Пакети, запаковані у чорний мішок для сміття, були глибоко під водою. Кожна з упаковок загорнута в прозорий пластик і позначена синім знаком “Nike SB” і логотипом Nike у формі галочки.

Фото: офіс шерифа округу Монро

“Офіс шерифа передав прикордонному патрулю США ймовірні наркотики”, — йдеться в заяві.

Через близькість Флориди до Південної Америки та її статус як району високої інтенсивності торгівлі наркотиками, у водах поблизу штату було знайдено так багато кокаїну, що експерти припускають, що акули можуть споживати наркотики під водою.

“Якщо ці тюки кокаїну є точковим джерелом забруднення, цілком ймовірно, що [акули] можуть постраждати від цих хімікатів. Кокаїн настільки розчинний, що якщо будь-яка з цих упаковок відкривається лише трохи, структурна цілісність руйнується і наркотик залишається у воді”, – сказала Трейсі Фанара, інженер-еколог з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.