Данія заявила про підписання двосторонньої безпекової угоди з Україною

Джерело: Barron’s

Данія оголосила про укладення двосторонньої безпекової угоди з Україною, яка передбачає підтримку протягом наступних 10 років, заявило Міністерство закордонних справ Данії.

Згідно з угодою, майбутня військова та цивільна допомога буде визначатися в межах двосторонньої політичної угоди на період наступних 10 років. Цю інформацію містить заява Міністерства закордонних справ Данії.

Фінансування угоди буде здійснюватися коштом Українського фонду, який наразі оцінюється в 10 мільярдів доларів.

Зазначимо, що Велика БританіяНімеччина та Франція вже підписали з Україною подібні угоди про безпеку.

Протягом дня, 24 квітня, російській війська здійснили шість обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 23 вибухи.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.