Dell за рік звільнила шість тисяч співробітників через падіння продажів

Джерело: Reuters

Американська компанія Dell Technologies оголосила про скорочення штату в межах ширшої ініціативи зі зменшення витрат, яка передбачала обмеження зовнішнього найму та реорганізацію співробітників.

Як зазначили в агентстві, станом на 2 лютого 2024 року в компанії працювали майже 120 000 співробітників, порівняно зі 126 000 роком раніше.

Звільнення відбулися після того, як повільний попит на персональні комп’ютери Dell протягом майже двох років призвів до 11% падіння прибутку компанії в четвертому кварталі.

Попри те, що Dell застерігає від короткострокових викликів, компанія очікує, що в 2025 фінансовому році попит покращиться, а ціноутворення стане більш конкурентоспроможним.

“Виробничі витрати можуть зрости і, ймовірно продовжуватиме скорочуватися чистий дохід інших наших компаній у результаті зміни наших комерційних відносин з VMware”, – уточнили представники корпорації.

Dell викупила акції, пов’язані зі своєю часткою у виробника програмного забезпечення VMware. Виробник мікросхем Broadcom завершив придбання VMware за 69 мільярдів доларів США минулого року, йдеться в матеріалі.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.