Mozilla Corp оголосив про скорочення штату

Джерело: Bloomberg

Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.

Зокрема скорочення стосуватиметься близько 5% персоналу компанії і переважно відділу з розробки продукту.

“Ми скорочуємо інвестиції в деякі сфери продуктів, щоб зосередитися на сферах, які, на нашу думку, мають найбільші шанси на успіх. Ми плануємо змінити пріоритет ресурсів на такі продукти, як Firefox Mobile, де є значні можливості для зростання та створення кращої моделі для галузі”, – йдеться в заяві Mozilla.

Зазначено, що рішення компанії було оголошене через тиждень після того, як компанія призначила Лауру Чемберс своєю новою генеральною директоркою. Вона є колишньою керівницею Airbnb Inc. і eBay Inc.

Загалом Чемберс приєдналася до ради правління компанії Mozilla три роки тому.

Тоді як Мітчелл Бейкер, колишній гендиректор Mozilla, пішов у відставку, щоб стати виконавчим головою компанії.

Видання додає, що востаннє Mozilla скоротила значну кількість робочих місць чотири роки тому в розпал пандемії COVID-19.

Окрім веббраузера Firefox, продукти Mozilla включають програмне забезпечення електронної пошти Thunderbird і програму Pocket для збереження статей.

Влада Намібії обурена туристами, які позували оголеними на дюні Big Daddy у пустелі Наміб, яка є однією з найвизначніших пам’яток країни.

Українські військові капелани успішно завершили курс підвищення кваліфікації на території Німеччини.

У Бангладеш через сильну спеку закрили навчальні заклади країни. Відтак 33 мільйони учнів пішли на вимушені канікули.

Президент Франції Емманюель Макрон в четвер, 25 квітня, закликав до посилення більш інтегрованої європейської оборони, зазначив, що континент не повинен стати васалом США і окреслив своє бачення Європейського Союзу на глобальній арені.

Литва може зайняти активну позицію у питанні повернення українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни. Як сказав міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас, будь-які заходи будуть розглядатися після оцінки дій Польщі у цій сфері.