День без автомобіля: у Сервісних центрах МВС закликали підтримати екологічну ініціативу
Джерело: МВС
У Сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України закликали долучитися до екологічної ініціативи “День без автомобіля” й відмовитися від використання авто.
Люди у всьому світі все частіше відмовляються від використання автомобіля. Відтак, Сервісні центри МВС долучаються до акції “День без авто”. Адже його можна замінити більш екологічним варіантом.
Серед екологічних варіантів для заміни звичайного автомобіля:
- електротранспорт;
- велосипед;
- електросамокат;
- піша хода.
“Поки погода дозволяє – слід гуляти, вдихати, наповнитись.Сервісні центри МВС закликають підтримати цю важливу екологічну ініціативу й дати планеті один “вихідний”, – наголоси у відомстві.
А також зазначили, що у випадку, якщо ви обрали велосипед, в усіх Сервісних центрах МВС є зручні велопарковки, якими можуть скористатися і відвідувачі, і співробітники.
- Адміністрація Байдена витратить 1,2 мільярда доларів на допомогу в будівництві перших у країні двох промислових заводів для видалення забрудненого вуглекислого газу з атмосфери. Це нова технологія, яка, на думку деяких вчених, може стати проривом у боротьбі з глобальним потеплінням.
- Італійський гігант у сфері відновлювальної енергетики Enel Green Power спільно з сицилійським стартапом Reiwa розробили робота SandStorm, який автоматично очищає сонячні батареї без використання води чи газу.
- Вчені пояснюють, що повені, хвилі сильної спеки, лісові пожежі спричинені зміною клімату і такі природні катастрофи будуть посилюватись через нагрівання планети.
Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.
У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.
Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.
Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.
В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.