Денис Шмигаль зустрівся з канцлером Німеччини: обговорили різносторонню підтримку України

Джерело: Денис Шмигаль у Telegram

Сьогодні, 24 жовтня, в межах візиту урядової команди до Німеччини відбулася зустріч прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з канцлером Німеччини Олафом Шольцом.

Під час розмови сторони зосередили увагу на різносторонній підтримці України.

“Німеччина відіграє важливу роль у зміцненні обороноздатності України, а також у співпраці з Єврокомісією. Дякуємо за це та розраховуємо на подальшу непохитну підтримку”, – зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, під час зустрічі з німецьким колегою очільник уряду України акцентував на питанні використання заморожених російських активів, зокрема, через міжнародний компенсаційний механізм.

Зображення: Денис Шмигаль/Telegram

“Маємо спільно знайти можливості змусити Росію заплатити за злочини й руйнування, скоєні в Україні”, – наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також висловив вдячність за організацію шостого німецько-українського бізнес-форуму і зазначив, що такі заходи сприяють новим домовленостям, інвестиціям та новим проєктам в Україні.

Російське військове командування відправило комісію в 1196-й мотострілецький полк, розташований на території окупованої Херсонщини.

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш обурився через червоно-чорні прапори УПА на поставлених Польщею бронетранспортерах.

Упродовж минулої доби, 20 грудня, окупанти завдали понад 300 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок цього постраждали 7 людей.

На Харківщині українські оборонці вперше провели наземну атаку, використовуючи безпілотні наземні транспортні засоби (UGV) та безпілотники (FPV) замість піхоти.

Поглянувши на NGC 2264, легко зрозуміти, чому це скупчення зір називають “Різдвяним Деревом”. Воно стало нещодавнім об’єктом уваги астрофотографа Майкла Клоу, який зняв його в листопаді в Арізоні. Його оптичні дані були об’єднані з рентгенівськими даними, отриманими за допомогою Обсерваторії рентгенівських променів Чандра NASA, щоб створити цю дивовижну “різдвяну” композицію. На зображенні видно не лише зірки, але й газові хмари між ними.