Депутат Європарламенту подав кандидатуру Ілона Маска на Нобелівську премію
Джерело: Бранко Грімс/Х
Член Європейського парламенту Бранко Грімс подав кандидатуру американського мільярдера Ілона Маска на Нобелівську премію за “захист свободи слова та прав людини”.
“Сьогодні було успішно подано клопотання про присудження Ілону Маску Нобелівської премії миру 2025 року за його послідовну відданість фундаментальному праву людини на свободу публічного вираження поглядів, а отже, і миру. Щиро дякуємо всім співавторам і всім, хто допоміг у цьому непростому проєкті”, — написав Грімс.
Він додав скриншот, що номінацію Маска підтвердили.
Джерело: Бранко Грімс/Х
- Канцлер Німеччини Олаф Шольц засудив підтримку Ілоном Маском правих партій у Європейському Союзі, назвавши це “справді огидним” і таким, що підриває демократію в регіоні.
- Партнерка чоловіка, який пережив Голокост, Джулі Ґрей виступила з критикою на адресу Ілона Маска, звинувачуючи його у байдужості до трагічної історії Аушвіца під час спільного візиту до концентраційного табору.
- Ілон Маск, американський мільярдер, виступив через відеозв’язок на з’їзді ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (AfD). Маск заявив, що партія є головною надією для Німеччини.
- Американський підприємець та винахідник Ілон Маск виступив після інавгурації Дональда Трампа. Однак, увагу ЗМІ привернула не так його промова, як жести засновника SpaceX.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте здійснить дводенний візит до Вашингтона, де зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом, держсекретарем Марко Рубіо, міністром оборони Пітом Гегсетом, та членами Конгресу.
Сербія віддана стратегічному партнерству зі США та має намір розвивати співпрацю з Вашингтоном у всіх сферах — від енергетики до штучного інтелекту, повідомив президент країни Александар Вучич за результатами зустрічі з представником Державного департаменту США з питань Європи Бренданом Ханраханом.
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем спрогнозував “рекордний потік озброєння” Україні вже найближчими днями.
Під час Саміту щодо майбутнього Нової Каледонії було підписано проект угоди, згідно з якою Франція закріпить у конституції новий статус архіпелагу, визнавши державою у своєму складі.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.