Депутати заблокували трибуну через постанову щодо Безуглої: спікер закрив засідання

Джерело: нардеп Ярослав Железняк

Депутатам не вдалося внести до порядку денного постанову про відкликання Мар’яни Безуглої з посади заступниці голови Комітету з питань безпеки та оборони Верховної Ради.

За словами Железняка, група нардепів намагалася домогтися голосування стосовно цього питання, проте голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія виступив проти.

Після цього депутати спробували заблокувати трибуну парламенту. У відповідь спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук вирішив передчасно закрити засідання.

Фото: Железняк

“Там купа важливих питань на порядку денному була, але… Відверто … це вперше напевно а історії нашого скликання, щоб опозиція так щиро і енергійно виступала за кадрове рішення Коаліції. При тому, обʼєдналися люди, які в житті між собою навіть не розмовляють” – зауважив Железняк.

Нагадаємо, 5 січня стало відомо, що парламентський комітет із питань національної безпеки, оборони та розвідки ініціює відкликання народної депутатки Мар’яни Безуглої (“Слуга народу”) з посади заступниці голови цього комітету.

На ініціативу членів комітету відреагувала і сама Безугла, яка наголосила, що “це лише рекомендація від комітету”, і що її можуть звільнити лише у випадку, якщо за це проголосує парламент. Вона також додала, що це все було зроблено “максимально підступно”.

6 січня у Верховній раді зареєстрували проєкт постанови про відкликання нардепки Безуглої з посади заступниці голови парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

8 січня Комітет з питань регламенту у Верховній Раді України підтримав постанову про відкликання Мар’яни Безуглої з посади заступниці голови Комітету з питань безпеки та оборони.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.