Держдума РФ готова розглянути звернення депутатів невизнаного Придністров’я про «захист»

Джерело: “РИА Новости”

Державна дума РФ планує розглянути звернення депутатів невизнаного Придністров’я про “захист” від Молдови, коли воно надійде до російського парламенту.

Зокрема депутат Держдуми РФ у справах Співдружності незалежних держав Костянтин Затулін заявив, що звернення придністровських “депутатів” буде розглянуте “по суті”, щойно в Держдумі його отримають.

“Я зараз не готовий ручатися за Раду Державної думи, яка, звісно ж, із цього питання обговорюватиме все, і, звісно ж, робитиме це на основі консультацій із президентом і МЗС РФ”, – уточнив він.

Як повідомляли Букви, депутати невизнаного Придністров’я на з’їзді звернулися до Ради Федерації та Державної Думи РФ з проханням про “захист” регіону нібито через “посилений тиск Молдови”.

Президент ПМР Вадим Красносільський заявив, що Молдова “використовує глобальні труднощі для утиску Придністров’я”.

Нагадаємо, що 22 лютого речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов зазначив, що депутати невизнаного Придністров’я не мають наміру звертатись до президента РФ Володимира Путіна стосовно прийняття ПМР до складу Росії.

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.