Діти, евакуйовані з тимчасово окупованих територій Запоріжжя, проведуть літні канікули в Угорщині

Джерело: Мінреінтеграції.

63 дитини, евакуйовані з тимчасово окупованих територій Запоріжжя та з територій активних бойових дій, вирушають на відпочинок в Угорщину.

“Завдяки співпраці Мінреінтеграції, Запорізької та Закарпатської ОВА, 63 дитини вирушають на відпочинок в Угорщину. Це діти із громад, які евакуйовані з тимчасово окупованих територій та з територій активних бойових дій”, – розповіли у відомстві.

А також додали, що перед поїздкою за кордон діти перебуватимуть серед мальовничої природи на Закарпатті. А вже 17 липня діти із їхніми батьками вирушать у туристичну подорож до міста Мішкольц в Угорщині.

Там протягом двох тижнів вони проживатимуть у комфортних будинках, у яких враховані індивідуальні потреби дітей. Для дітей підготували захопливі екскурсії, приємні сюрпризи, а також інші цікаві розваги.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.

29 листопада голова МЗС ФРН Анналена Бербок наголосила, що союзники України з усього світу мають створити над цією країною “оборонний щит”, аби убезпечити від російських атак у зимовий період. 

Російська армія продовжує втрачати вищий склад командирів на війні проти України. 28 листопада ліквідований заступник командира 14-го армійського корпусу РФ генерал-майор Володимир Завадський.