До Києва з візитом приїхала двопартійна делегація Конгресу США

Джерело: посольство США в Україні в X (Twitter)

22 квітня у Києві з офіційним візитом перебуває двопартійна делегація Конгресу США. До столиці України приїхали чотири члени Палати представників: республіканці Томас Кін та Натаніель Морен, а також демократи Білл Кітінг і Мадлен Дін.

За інформацією американського посольства, цей візит є свідченням стійкої підтримки України з боку Сполучених Штатів. Візит також відбувається на тлі останніх політичних подій у США, коли Палата представників нещодавно затвердила проєкт фінансування для України.

Сенат США має розглянути цей документ найближчими днями.

Цей візит демонструє важливість двопартійної підтримки у розв’язанні міжнародних питань та підкреслює важливість стратегічного партнерства між двома країнами, зазначило посольство.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.