До літа чотири українські льотчики можуть завершити навчання на F-16 – CNN

Джерело: CNN

Очікується, що до літа цього року чотири українських льотчики завершать навчання на винищувачах F-16. За словами речниці Національної гвардії Арізони, військові розпочали підготовку на базі 162-го винищувального крила в Тусоні у середині жовтня.

Капітан Ганніган повідомила, що очікується завершення навчання всіх льотчиків протягом періоду з травня до серпня, хоча конкретний графік буде залежати від прогресу програми.

Друга група з чотирьох пілотів розпочала навчання в січні. У той самий час третя група, також складена з чотирьох пілотів, нині проходить англійськомовну підготовку, необхідну для пілотування американських винищувачів четвертого покоління.

У лютому генерал Ден Гокансон, керівник Національної гвардії, повідомив, що попри обмежені фінансові ресурси США для надання додаткового озброєння та допомоги Києву у Національній гвардії США є достатньо коштів для навчання українських льотчиків на винищувачах F-16.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.