До Львова прибули 5 британських карет швидкої допомоги, які доставлять на передову

Джерело: The Guardian

До Львова прибула колона британських карет швидкої допомоги, наданих благодійною організацією Medical Life Lines Ukraine, які будуть доставлені до лікарень на передовій.

Відомо, що п’ять транспортних засобів відправлять до Херсона, а також до міст Куп’янськ і Ворожба. 

Зазначають, що автомобілі швидкої допомоги передали МОЗ України. 

Водії-волонтери, які вирушили з Лондона, також привезли медичні засоби, зокрема засоби для пересування, перев’язувальні матеріали та вітаміни.

“Ми робимо це, тому що можемо. Звичайні люди можуть робити речі, які змінюють життя людей в Україні, які вкрай потребують допомоги. Українці страждають. Це моральний обов’язок”, – сказав лідер групи Деніел Вайтхед.

Волонтери також приїхали з Франції та США, сказав Вайтхед, додавши: “Ми були вражені рівнем підтримки”.

З моменту повномасштабного вторгнення Medical Life Lines Ukraine пожертвувала 43 автомобілі. Зібрано понад 400 000 фунтів стерлінгів.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.

Колишній президент США Дональд Трамп під час зустрічі з донорами зробив кілька гучних заяв, зокрема сказав, що “бомбив би Москву, якби Росія вторглась в Україну”.