До РФ прибула делегація ХАМАСу – росЗМІ

Джерело: росЗМІ

26 жовтня до РФ прибула делегація ХАМАСу, яку очолює заступник голови політбюро Абу Марзук.

З ким саме зустрічатимуться представники ХАМАСу у Москві, у повідомленні не уточнюється. Офіційно про візит наперед не повідомлялося.

Також зазначається, що після появи інформації у ЗМІ, МЗС Росії підтвердило, що представники ХАМАСу приїхали до столиці країни-агресора.

Зауважимо, заступник голови політбюро ХАМАСу Муса Абу Марзук висловив “вдячність” РФ, зауваживши, що Москва “не дозволила США та Ізраїлю просунути резолюцію” під час засідання Ради безпеки ООН.

Згодом палестинське бойове угруповання ХАМАС заявило, що цінує заяву Росії, якою засуджено обстріли Сектору Гази Ізраїлем, і вітає “невтомні зусилля РФ” зупинити ці атаки.

Раніше стало відомо, що російські хакерські групи об’єдналися з бойовиками палестинського ісламського угруповання ХАМАС, щоб атакувати ізраїльські урядові сайти та ЗМІ.

19 жовтня канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що російський президент Володимир Путін – “цинічний” у своїх коментарях щодо цивільних жертв у результаті війни між Ізраїлем і ХАМАСом.

Через понад три роки після повномасштабного вторгнення Росії в Україну енергетична безпека Європи залишається вразливою. Під час кризи 2022–2023 років США частково заповнили дефіцит постачання, надавши скраплений газ. Але нині, з огляду на торгові амбіції Дональда Трампа, який використовує енергоресурси як інструмент тиску, бізнес у ЄС побоюється нової залежності — вже від США.

Історія Інтернаціональних легіонів оборони України налічує більше трьох років, складається з тисяч бойових зіткнень, сотень складних місій, участі у звільненні десятків населених пунктів, щоденної бойової роботи і багатьох яскравих перемог. Інтернаціональні легіони оборони України діють у формі окремих батальйонів, що підпорядковуються Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України. За цей час у лавах Інтернаціональних легіонів пліч-о-пліч з українцями воювали проти російських загарбників представники більш ніж 75 країн світу. 

Північна Корея, ймовірно, зводить найбільший та найсучасніший військовий корабель у своїй історії — про це свідчать супутникові знімки, зроблені 6 квітня компаніями Maxar Technologies і Planet Labs. Судно будується на верфі у Нампо, на західному узбережжі країни, приблизно за 60 км від Пхеньяна.

Як стверджують в журналі Health, деякі міфи щодо харчування можуть бути не лише застарілими, а й шкідливими для вашого здоров’я.

Центральне розвідувальне управління США оприлюднило документ, в якому йдеться про напад інопланетян на радянських військових, що стався у 1989 або 1990 році.