До України прийшов пил із Сахари: він може бути небезпечним

Джерело: Укргідрометцентр

Пил із Сахари досяг України, що може становити загрозу для людей з респіраторними захворюваннями, осіб похилого віку та маленьких дітей.

За словами синоптиків, теплу хвилю з західного Середземномор’я супроводжував пил, який привіз незвичайно теплу погоду на територію країни.

“Мешканці західного регіону могли спостерігати це (пил – ред.) ще вчора, а сьогодні він пошириться на більшість областей України. Небо буде тьмяним”, – йдеться в повідомленні.

Людей в Україні закликали зачиняти вікна, оскільки пил може бути шкідливим для тих, хто має респіраторні захворювання, для похилого населення та дітей.

За даними синоптиків, у понеділок, 24 червня, в низці областей України прогнозуються короткочасні дощі.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.