Донеччина: за добу росіяни завдали 16 ударів по області, поранено 7 осіб

Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого семеро осіб зазнали поранень.

Під ворожим вогнем перебували міста Авдіївка, Костянтинівка, Покровськ, Торецьк, смт Нью-Йорк, Північне, Щербинівка, села Бердичі, Іжевка, Новоукраїнка, Петрівка.

Російські армійці атакували цивільне населення з авіації, ЗРК “С-300”, РСЗВ “Смерч”, “Град”, артилерії.

Внаслідок ворожих атак пошкоджено 45 цивільних об’єктів – 15 житлових будинків, аптечний пункт, підприємства, гаражі, 23 автомобілі.

Зображення: Головне управління Національної поліції у Донецькій області

По Торецьку окупанти били з артилерії та скинули на місто дві авіабомби “ФАБ-500”. Внаслідок атак поранено 5 осіб. Пошкоджень зазнали підприємство, приватна оселя, автомобілі.

Внаслідок артилерійських атак у Північному поранено двох цивільних осіб, зруйновано 6 приватних будинків.

По Покровську росіяни завдали удар ракетою. Пошкоджено аптечний пункт, гараж, автомобілі.

В Авдіївці руйнувань зазнали багатоквартирний будинок, гараж та автомобіль.

Костянтинівку російські війська обстріляли з РСЗВ “Смерч”, пошкодили 3 приватні оселі, гаражне приміщення, 15 автівок.

Зображення: Головне управління Національної поліції у Донецькій області

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

У звіті Королівського Об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) зазначено, що Росія відновлює свої зусилля з дестабілізації європейських країн і створення стратегічної загрози членам НАТО.

Військовослужбовець ЗСУ Михайло Савицький із позивним “Скрипаль”, який має польське коріння, звернувся до поляків та українців, та наголосив, що “все, що відбувається на кордоні, – це лише політика”, а ми повинні об’єднатися, щоб перемогти нашого ворога.

Всього за добу російські загарбники 19 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого одна людина загинула та ще 8 дістали поранення.

За даними видання The New York Times (NYT), під час відступу українських воїнів з Авдіївки, від 850 до 1000 солдатів могли потрапити в російський полон або вважаються зниклими безвісти.