Донеччина: за добу росіяни здійснили 9 вогневих атак по цивільному населенню

Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області

Протягом доби російські армійці обстріляли 5 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого пошкоджено цивільні об’єкти.

Під ворожим вогнем перебували міста Авдіївка, Курахове, Сіверськ, Торецьк і селище Очеретине.

Російські армійці обстрілювали мирне населення з авіації, РСЗВ “Град”, артилерії.

Зображення: Головне управління Національної поліції у Донецькій області

Внаслідок ворожих атак пошкоджено 10 цивільних об’єктів – 6 житлових будинків, адмінбудівлю поліції, автомобілі, ЛЕП.

Ворог продовжує штурмувати Авдіївку. Минулої доби руйнувань зазнали два багатоквартирних будинки.

Торецьк росіяни накрили з артилерії. Пошкоджено 3 приватних оселі та адмінбудівлю відділу поліції.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.