Дослідження: від дієти з низьким вмістом вуглеводів на основі м’яса частіше набирають вагу

Джерело: CNN

Дослідження засвідчило, що люди, які дотримуються нездорової дієти з низьким вмістом вуглеводів на основі м’яса, пізніше частіше набирають вагу порівняно з тими, хто дотримувався рослинної дієти.

“Коли люди дотримуються дієти, в яких наголошується на вуглеводах із цільного зерна, здорових нетропічних рослинних оліях і рослинних білках, вони мають більше шансів стримати надлишкову вагу”, – сказав старший автор дослідження та доцент кафедри харчування та епідеміології в Гарвардському університеті Ці Сун.

Дослідження порівнювало загальну дієту з низьким вмістом вуглеводів; дієту, зосереджену на білках і жирах рослинного походження; здорову дієту з низьким вмістом вуглеводів, зосереджену на вживанні меншої кількості рафінованих вуглеводів, більшої кількості рослинного білка та корисних жирів, таких як оливкова олія; і нездоровий план харчування, визначений як такий, що включає нездорові жири, більше тваринного білка та рафінованих зерен.

Усі дієти зменшували вуглеводи приблизно до 38-40% щоденного споживання калорій. Однак люди, які дотримувалися нездорової вуглеводної дієти, повної тваринного білка та жиру, набирали вагу в довгостроковій перспективі порівняно з людьми, які зосереджувалися на більшому споживанні фруктів, цільного зерна та некрохмалистих овочів і меншому споживанні молочних продуктів, червоного та обробленого м’яса, цукру, солодких напоїв, солодощів та десертів.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.