Дрони СБУ вразили склади боєприпасів армії РФ біля окупованого Харцизька на Донеччині
Джерело: СБУ
Дрони Служби безпеки України атакували російські склади боєприпасів поблизу тимчасово окупованого Харцизька на Донеччині.
2 липня близько 22:00 на території складів лунали вибухи, а згодом розпочалася вторинна детонація боєприпасів та пожежа.
У СБУ наголосили, що Харцизьк розташований неподалік від тимчасово окупованих Макіївки та Донецька і має важливе стратегічне значення як тилова база російських військ.
“Ворог розмістив там командні пункти, логістичні центри та склади з боєприпасами. Усі вони є законними військовими цілями”, – йдеться у повідомленні.
- 28 червня підрозділи Головного управління розвідки спільно з іншими силами оборони України завдали удару по складах боєприпасів російської армії в Брянській області РФ.
- У ніч проти 27 червня Сили оборони України знищили два російські літаки СУ-34 на аеродромі “Маринівка” у Волгоградській області, ще два пошкодили.
- Сили оборони України уразили в Чебоксарах об’єкт російського військово-промислового комплексу, де виготовляли антени для дронів типу Shahed.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.