ДТЕК має намір побудувати нову вітрову електростанцію на Полтавщині

Джерело: ДТЕК

ДТЕК має намір побудувати нову вітрову електростанцію в Полтавській області. Метою є поліпшення енергопостачання регіону.

“Ми вже сьогодні думаємо про майбутнє. Ми цілеспрямовано і усвідомлено йдемо в цей регіон, оскільки він є енергодефіцитним, і потужна електростанція тут дуже потрібна. Електроенергія з Полтавської ВЕС дасть поштовх до більш стрімкого розвитку виробництв у Полтавській та суміжних областях”, – заявив заступник директора ДТЕК ВДЕ Олег Соловей.

До травня 2024 року проведуть комплекс інженерно-геодезичних, землевпорядних і оціночних робіт. Підготовка передбачає також складання звіту з екологічної оцінки проєкту.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.