«Думками навиворіт 2» став першим мультфільмом, який зібрав $1 млрд у прокаті за кордоном

Джерело: Variety

Анімаційний фільм “Думками навиворіт 2” від студій Pixar і Disney перетнув позначку $1 млрд у міжнародному прокаті, ставши одним із 12 релізів — і єдиною анімацією, — що будь-коли долала цю позначку.

Як зазначається, попри те, що 55 фільмів заробили понад $1 млрд у всьому світі, лише 12 стрічкам вдалося досягти цього показника винятково на зарубіжних ринках.

Стрічка “Король Лев” від Disney 2019 року заробила $1,1 млрд в міжнародному прокаті, проте сама студія класифікувала рімейк як ігровий фільм, а не як згенерований комп’ютером. Тому “Думками навиворіт 2” технічно є першим анімаційним релізом, який приєднався до клубу мільярдерів.

За даними видання, “Думками навиворіт 2” досягнув високих показників у Мексиці ($102,2 млн), Бразилії ($80 млн), Великій Британії ($72,7 млн), Франції ($62,6 млн) і Кореї ($60,8 млн).

Друга частина мультика Pixar від Disney вже є найкасовішим фільмом року з бокс-офісом $1,649 млрд. З них $1,002 млрд були зароблені за кордоном і $646,3 млн у США. Кілька тижнів тому “Думками навиворіт 2” випередив “Крижане серце”, ставши найкасовішим мультиком в історії.

У Великій Британії археологи знайшли туфлі 46-го розміру, які суттєво перевищують середній розмір взуття, притаманний тогочасним людям. Його носили оборонці римського форту в перших століттях нашої ери.

У Рівному вперше за три роки зафіксували випадок тропічної малярії. Жінка, котра нещодавно повернулася з Індії, відчула перші симптоми приблизно через два тижні після поїздки.

Європейський Союз планує швидко накласти на США 30% мита на товари на суму близько 100 млрд євро, якщо не вдасться укласти угоду та якщо американський президент Дональд Трамп виконає свою погрозу накласти таку ставку на більшість товарів ЄС після 1 серпня.

Зірка “Міцного горішка” та “П’ятого елемента”, голлівудський актор Брюс Вілліс, у якого діагностували деменцію, більше не може самостійно говорити, читати та ходити.

В Україні стрімко знижуються ціни на кавуни. Фермери пояснюють таку динаміку різким зростанням пропозиції баштанних культур на ринку. Через спекотну й сонячну погоду темпи дозрівання кавунів у полях значно пришвидшилися.