«Дуже потужний менеджер в моїй команді»: Зеленський прокоментував зауваження щодо Єрмака
Джерело: інтерв’ю Зеленського для Bloomberg
Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для Bloomberg прокоментував чутки про керівника Офісу Президента Андрія Єрмака й назвав його “потужним менеджером”.
Зеленського попросили прокоментувати інформацію деяких ЗМІ про те, що Єрмак нібито має “забагато влади”, й запитали, чи не викликає це занепокоєння у Глави держави.
Президент заявив, що така інформація є російською пропагандою й має на мені атакувати самого Зеленського.
“Є закон, я – Президент згідно українського законодавства. Єрмак – потужний менеджер, один із дуже потужних менеджерів в моїй команді. Я його поважаю за результат. Він робить те, що говорю йому я, і він виконує ці завдання”, – сказав він.
Глава держави додав, що Росія намагається “послабити” його, “б’ючи” по людині в його команді.
“На жаль, не тільки росіяни хочуть слабкого Президента України. Слабкий Президент України – це можливість відірвати від України половину території, це можливість зупинити Україну по дорозі до вступу в Європейський Союз, це можливість закрити мені рота, можливість мати іншу людину на чолі України, яка не буде мати впливу на ті чи інші громади. І це і є завдання для багатьох у світі. Ось що приблизно відбувається”, – заявив Зеленський.
- Українські високопосадовці стурбовані тим, що Президент України Володимир Зеленський все більше покладається на главу ОПУ Андрія Єрмака, і залежність Президента зростає від нього.
- Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Bloomberg заявив, що не виключає запрошення Росії на майбутній мирний саміт, проте вважає Путіна – занадто наляканим.
- Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для Bloomberg подякував Ілону Маску за надання інтернет-сервісів Starlink, які використовують українські військові, але додав, що не згоден з його риторикою.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.