Двох підлітків заарештували за злам автомобіля, призначеного для онуки Байдена

Джерело: BBC News

Заарештували двох підлітків, які зламали автомобіль Секретної служби США, призначений для онуки президента США Джо Байдена наприкінці минулого року.

Фото: BBC News

Агенти Секретної служби помітили трьох осіб, які розбили вікно порожнього автомобіля, призначеного для онуки президента, Наомі Байден. Один з агентів на місці події вистрілив зі зброї, але, як вважають, він не влучив у жодного з підозрюваних.

Відповідно до матеріалів суду, на які посилаються Washington Post і ABC News, одного із двох підозрюваних – 19-річний мешканець Вашингтона Роберт Кемп – заарештовано 7 лютого після того, як слідчі знайшли викрадений автомобіль, який використовувався як транспортний засіб для втечі під час злому.

В автомобілі Toyota Corolla були предмети, взяті з чорного автомобіля Ford Expedition Секретної служби, зокрема захисний жилет і окуляри нічного бачення.

Відбитки пальців, знайдені на пакеті McDonald’s і чеку в Corolla, допомогли поліції відстежити Кемпа та іншого підозрюваного – 14-річного хлопця, якого заарештували 16 лютого.

Під час інциденту неповнолітній перебував під GPS-моніторингом, який допоміг поліціянтам визначити, в якому районі він знаходився.

Роберту Кемпу висунули звинувачення в несанкціонованому використанні транспортного засобу – автомобіля для втечі – і крадіжці речей, вилучених з автомобіля Секретної служби. Його звільнено, але він має повернутися до суду 29 лютого.

14-річному підлітку інкримінують три озброєні викрадення автомобіля. Його звинувачують у тому, що він був частиною групи, яка в січні та на початку лютого під погрозою зброї викрала три автомобілі.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.