Директор ЦРУ проведе в Єгипті переговори про нову угоду між Ізраїлем та ХАМАСом- ЗМІ

Джерело: Axios

Начальник ЦРУ Білл Бернс у вівторок відвідає Єгипет, де проведе перемовини з посадовцями країни щодо початку переговорів про нову угоду, яка забезпечить звільнення заручників у Газі.

На думку представників Білого дому, угода про звільнення заручників – це єдиний спосіб домогтися припинення вогню в Газі.

Зазначається, що Бернс був контактною особою президента Джо Байдена в усіх питаннях, пов’язаних зі звільненням заручників і досягненням паузи у бойових діях.

Його відрядження до Каїра, ймовірно, спрямоване на те, щоб чинити тиск на катарських і єгипетських посередників, які мають змусити ХАМАС погодитися на реалістичну угоду.

Нещодавно Ізраїль заявив про готовність розглядати пропозиції, які передбачають шеститижневе припинення вогню та обмін певної кількості палестинських в’язнів на ізраїльських заручників, утримуваних терористичним угрупуванням ХАМАС.

Раніше Ізраїль та палестинське терористичне угруповання ХАМАС вже провели переговори щодо звільнення заручників-ізраїльтян, які все ще залишаються у терористів. Переговори були “досить конструктивними”, але за їхніми підсумками перемир’я у Секторі Гази не буде.

Своєю чергою, ХАМАС пропонує план припинення вогню, який покладе край бойовим діям в Газі на чотири з половиною місяці, що має призвести до завершення війни.

Велика Британія стала першою країною, яка запровадила санкції у відповідь на смерть російського опозиціонера Олексія Навального.

Уряд Польщі планує провести переговори з фермерами у понеділок, 26 лютого. Якщо така зустріч відбудеться, це буде унікальною подією, яка не відбувалася протягом останніх 30 років, заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак.

Колишній президент США Дональд Трамп порівняв свій багатомільйонний штраф у справі про цивільне шахрайство зі смертю російського опозиціонера Олексія Навального.

На Донеччині та у прикордонних районах Сумщини стартує пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека”, завдяки якому доставлятимуться ліки на деокуповані території України.

У Сполучених Штатах жінку-блогерку Рубі Франке, яка управляла YouTube-каналом про виховання дітей, засудили до чотирьох років ув’язнення за жорстоке поводження з власними дітьми з обтяжувальними обставинами.