Дискримінація та погрози: колишній співробітник Yeezy подав до суду на Каньє Веста

Джерело: Rolling Stone

Колишній співробітник Yeezy Тревор Філліпс, який працював у дизайнерській компанії репера, перш ніж перейти в Donda Academy, нині закриту, подав до суду на Веста за “дискримінацію, переслідування, вороже робоче середовище та інші претензії”.

Зокрема позивач вимагає “відшкодування загальної та спеціальної шкоди, що перевищує 35 000 доларів США, гонорарів адвокатів і винесення судової заборони Весту на відкриття будь-якого типу школи для дітей до 18 років у Каліфорнії”.

Як розповіли у виданні, Тревор почав працювати у Веста в листопаді 2022 року. За його словами, репер сказав двом дітям, що “хоче поголити їм голови” і “має намір посадити їх у в’язницю в школі”, навчання в якій обходилося в $15 000 на рік.

Позивач стверджує, що Вест вважав за краще брати на роботу білих співробітників, імітував перед Філліпсом мастурбацію і навіть погрожував вдарити його під час “істерики”. Коли той спробував дати відсіч “фанатизму” репера, той “відреагував безжально, безперервними переслідуваннями, приниженнями і спробами як подумки контролювати, так і знищити Філліпса”.

“Недоброзичливість Каньє по відношенню до позивача в підсумку вилилася у вульгарну прочуханку на очах у школярів та їхніх батьків. Каньє навіть погрожував Філліпсу фізичною розправою”, – йдеться в позові.

Тревор поскаржився, що постраждав від “серйозної дискримінації, переслідувань і відплати” з боку Веста, працюючи в його дизайнерській компанії.

Водночас Філліпс додав, що Каньє поширював антисемітизм на шкільних зборах, зокрема перед деякими учнями. Відтак, він нібито говорив, що йому “подобається зустрічатися тільки з білими жінками”, і сказав співробітникам, що звільнить кожного, хто буде товстим.

Серед іншого, Філліпс стверджує, що Вест зробив антисемітські висловлювання під час вечері в ресторані в Малібу в грудні 2022 року. Репер, як зауважив позивач, назвав єврейський народ “скупим” і назвав Адольфа Гітлера “новатором”, одночасно стверджуючи, що Голокост був “фейком”.

Серед інших фактів, вказаних у позові – розповіді Каньє про те, що він витратив $2 мільйони зі шкільного бюджету на поїздку до Парижа, погрози “розправитися” із представниками ЛГБТ-спільноти, а також твердження про те, що засновник Microsoft Білл Гейтс “контролює геїв, щоб вони не заводили дітей з метою контролю народжуваності”.

Відомо, що Філліпса звільнив Вест у травні 2023 року – під час однієї з недільних служб Каньє нібито влаштував “істерику” і погрожував вдарити його. Причиною стало те, що музиканту не сподобалося, як Тревор доглядає за його садом. У позові йдеться про те, що Вест побіг у сад і спробував зруйнувати його, але “занадто слабкий і не в формі”. Натомість він почав витягувати рослини з вазонів, розривати їх на частини та кидати на підлогу, “у найгіршому нападі гніву, ніж будь-коли влаштовував будь-хто з навіть наймолодших школярів Donda Academy”.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.