Дизайнерка реконструювала зовнішність Жанни д’Арк – портрет воїтельки з Орлеану

Джерело: Royalty Now

Професійна дизайнерка Бекка Сеговія, котра вже 10 років поспіль відтворює зовнішність відомих історичних постатей, взялася за портрет французької воїтельки Жанни д’Арк.

За крайню декаду вона встигла пропрацювати реальні образи Тутанхамона, Авраама Лінкольна та Клеопатри.

Жанна д’Арк відома також під псевдонімом “Орлеанська діва”. Її також називають героїнею Франції, адже воїтелька брала участь у вирішальній Ланкастерській фазі Столітньої війни. У 17 років вона взяла на себе керівництво армією, аби звільнити країну від влади англійського короля та привести до трону дофіна Карла.

Royalty Now

Сеговія ретельно проаналізувала усі історичні записи, котрі стосувалися об’єкту її досліджень. Виявилося, що за життя Жанни був створений всього один її портрет, який не давав повну картину про зовнішність. Це був ескіз авторства французького діяча, котрий особисто не контактував із воїтелькою.

Окрім цього портрету Бекка знайшла статую в церкві Орлеану, датовану 15 сторіччям. Раніше історики запевняли, що це може бути її зображення, враховуючи характерні жіночі риси, проте згодом у статуї бачили схожість зі Святим Георгієм.

Royalty Now

“Служниця надзвичайно витончена, і у своїй розмові демонструє дивовижний глузд. Її голос має жіночу чарівність; вона мало їсть, і насолоджується красивими кіньми та обладунками, і дуже захоплюється озброєними та благородними людьми; Вона вільно ллє сльози, її обличчя веселе, і вона має велику працездатність. Вона так витривало поводилася зі зброєю та тримала її, що вона залишалася шість днів і ночей у повному озброєнні”, – писав про неї Персіваль де Буленвільє Карлу VII.

Бекка Сеговія з’ясувала, що воїтелька була зростом у 157 сантиметрів, носила коротку зачіску і мала темне волосся з коротким чином. Її очі були темні та виразні, а шкіра засмаглою через часте перебування на сонці, а біля вуха була невелика пляма червоного відтінку.

Royalty Now

  • Британський актор Орландо Блум приїхав до України з гуманітарним візитом. Як відомо, зірка кіно вже тривалий час виконує обов’язки посла доброї волі від UNICEF. Під час свого крайнього візиту до нашої держави Блум зазначив, що неймовірно вражений стійкістю та незламністю українських дітей. Зокрема, цього разу він прибув спеціально, аби підтримати 8-річну Мілану. Дівчинка була змушена тікати із Ірпеня через сильні обстріли разом із родиною.

Американський репер Каньє Вест прибув до Москви і зупинився у центрі російської столиці, стверджує російська продюсерка Яна Рудковська.

За гроші зібрані в турі Сполученими Штатами Америки команда Ірини Федишин придбала понад 50 автомобілів для українських захисників.

Українська військова промисловість запустила серійне виробництво безпілотників-камікадзе, які можуть вражати цілі на відстані понад 1000 кілометрів. Про це повідомив Герман Сметанін, генеральний директор Укроборонпрому.

Новий портрет короля Чарльза III у військовій формі оприлюднили з нагоди Дня збройних сил Великої Британії, який країна цього року відзначала 29 червня.

Парламентська асамблея ОБСЄ 29 червня ухвалила резолюцію, визнавши дії Росії геноцидом українського народу.