Джамала анонсувала нову пісню «Люблю»

Джерело: Джамала в Instagram

Українська співачка Джамала анонсувала нову пісню “Люблю”, яка, схоже, вийде на платформах 24 травня. В опублікованому відео в Instagram видно, як вагітна Джамала виконує приспів, тримаючись за живіт.

У шоу на YouTube-каналі українського актора та ведучого Жені Яновича співачка поділилася, що поки що остаточно не визначилася з назвою. Утім, у своєму пості вона натякнула, що обрала назву “Люблю”.

“Прем’єра пісні, яка, сподіваюсь, буде гріти і надихати вас”, — додала співачка.

Зауважимо, що про вагітність Джамали стало відомо на початку лютого цього року. Очікується, що у Джамали та її чоловіка Сеїт-Бекіра Сулейманова народиться третій син. У пари вже є двоє дітей — 5-річний Емір і 3-річний Селім.

Пані посол Естонії в Україні підтвердила, що її країна готова обговорювати питання відправлення своїх військ до України, оскільки для Таллінна це не “червона лінія”.

19 червня Риксдаг, після п’ятигодинних дебатів, проголосував за угоду щодо військової співпраці зі США, так звану угоду DCA, яка дає американським військовим право використовувати 17 шведських військових баз по всій країні.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.