Джонсон, Джамала, Жадан та Шевченко озвучили станції Київської кільцевої електрички


Джерело: “Укрзалізниця”

Відтепер станції Київської кільцевої електрички оголошують відомі особи, зокрема експрем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Серед тих, хто озвучив назви станцій, – співачка Джамала, музикант та письменник Сергій Жадан, футболіст Андрій Шевченко та експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон.

Нову зіркову озвучку запустили для Київської кільцевої електрички до Дня залізничника.

Тепер усі 20 станцій Київського кільця оголошують відомі українці, і не тільки, – письменники, спортсмени, музиканти, телеведучі і навіть Борис Джонсон.

Крім того, в новій озвучці голосами осіб, яких знають далеко за межами країни, додані надихаючі фрази та цікаві факти про деякі станції та локації, до яких вони ведуть.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.