Джуліані під час святкування ювілею вручили обвинувачення у фальсифікації виборів у США

Джерело: Axios

Колишньому адвокату Руді Джуліані, який був довіреною особою експрезидента США Дональда Трампа, у п’ятницю ввечері вручили повідомлення про висунення обвинувачення у справі про спробу скасування результатів президентських виборів 2020 року.

Примітно, що Джуліані було вручено повідомлення в той самий день, коли він святкував свій 80-й день народження в Палм-Біч штату Флорида – відразу після того, як гості вечірки гучно привітали його.

“Ніхто не стоїть над законом”, – зазначив генеральний прокурор штату Аризона.

Раніше велике журі у штаті Аризона висунуло обвинувачення Джуліані та іншим трампістам, зокрема 11 виборникам, у кримінальних злочинах щодо перешкоджання у 2020 році законній передачі влади обраному президентові Джо Байдену.

Аризона стала четвертим штатом, який висунув обвинувачення проти протрампівських виборників – після Мічигану, Невади та Джорджії.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.