eBay оголосила про звільнення 9% співробітників

Джерело: пресслужба eBay

Компанія eBay планує скоротити близько 1 000 робочих місць, що складає приблизно 9% загального штату працівників.

Американським співробітникам пропонується перейти на режим дистанційної роботи з 24 січня, тоді як звільненим працівникам буде надіслано повідомлення про це “найближчим часом”.

Компанія не надає деталей щодо вихідних допомоги чи виплат.

Крім того, eBay планує зменшити кількість підрядників протягом найближчих місяців. Це рішення є результатом надмірного росту штату працівників протягом останніх років, хоча компанія продовжує втілювати свою стратегію.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.