Елтон Джон анонсував вихід книги спогадів про його прощальний тур

Джерело: Елтон Джон/Instagram

Британський музикант Елтон Джон оголосив про плани випустити книгу про його п’ятирічний прощальний тур “Farewell Yellow Brick Road”.

“Я неймовірно радий оголосити про свою нову книгу “Farewell Yellow Brick Road: Спогади про моє життя під час туру”, в якій розповідається про залаштунки мого останнього туру від Аллентауна, штат Пенсильванія, до Стокгольма, Швеція, і скрізь між ними. Це був прекрасний шлях створення цієї книги та згадування людей і місць, які сформували неймовірний розділ у моєму житті”, – написав артист.

За словами Елтона Джона, у книзі можна буде знайти унікальні кадри і факти, які раніше не були опубліковані.

“Окрім розповідей і спогадів не лише з цього туру, а й з усієї моєї кар’єри, я включив неопубліковані фотографії та пам’ятні речі, які, я сподіваюся, дадуть вам уявлення про моє життя в дорозі, яке ви ніколи раніше не бачили”, – уточнив співак.

Він додав, що нині вже відома дата виходу книги.

“Я не можу дочекатися, щоб поділитися цим з усіма вами 24 вересня”, – наголосив Елтон Джон.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.