Ердоган заявив, що він «не визнає» ЛГБТ

Джерело: Reuters

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив у суботу, 7 жовтня, що він не “визнає ЛГБТ” і пообіцяв боротися з “порочними” тенденціями, які, за його словами, спрямовані на знищення інституту сім’ї в країні.

У Туреччині гомосексуалізм не є злочином, але вороже ставлення до нього широко поширене, і з роками поліцейські репресії на парадах стали жорсткішими.

Виступаючи на з’їзді Партії справедливості та розвитку в Анкарі, Ердоган сказав, що ні його партія, ні їхні націоналістичні союзники МХП не визнають ЛГБТ-спільноту.

“Ми не визнаємо ЛГБТ. Кожен, хто визнає ЛГБТ, може піти і маршувати з ними. Ми є членами структури, яка міцно підтримує інститут сім’ї, яка міцно охоплює інститут сім’ї. Ми висушимо коріння підступних дій, спрямованих на знищення нашого сімейного інституту, підтримуючи збочені політичні, соціальні та індивідуальні тенденції”, – сказав він.

Після Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку минулого місяця Ердоган поскаржився, що йому неприємно використовувати те, що він назвав “кольорами ЛГБТ” в ООН, яка на той час була прикрашена яскравими кольорами, що сприяють Цілям сталого розвитку.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.