Ештон Кутчер і Міла Куніс попросили суддю про поблажливість при винесенні вироку засудженому за зґвалтування

Джерело: Sky news

Американська актриса Міла Куніс і актор Ештон Кутчер попросили суддю про поблажливість щодо їхнього колеги Денні Мастерсона, який засуджений за зґвалтування двох жінок.

Американського актора Денні Мастерсона засудили до 30 років позбавлення волі за зґвалтування. Під час судового розгляду жінки, чиї докази привели до його засудження, сказали, що у 2003 році Мастерсон напоїв їх напоями, які викликали у них запаморочення, пізніше вони втратили свідомість і він їх зґвалтував.

Проте в листі на підтримку Мастерсона, актриса Міла Куніс описує його як “зразок для наслідування”.

“За час, проведений разом, Денні виявився чудовим другом, довіреною особою і, перш за все, видатним старшим братом для мене”, – зазначила вона.

Далі вона стверджувала, що Мастерсон зіграв “ключову роль” у відверненні її від вживання наркотиків.

Кутчер описав засудженого ґвалтівника як “відданого та вірного” чоловіка й батька.

“Хоча я знаю, що вирок винесено як винний за двома пунктами звинувачення у насильницькому зґвалтуванні, і жертви мають велике бажання справедливості, я сподіваюся, що моє свідчення його характеру буде взято до уваги при винесенні вироку. Я не вірю, що він постійно шкодить суспільству, і виховання його дочки без нинішнього батька було б само по собі несправедливістю третього ступеня”.

Дружина Мастерсона, Біжу Філліпс, у своєму листі до судді сказала, що він був “партнером, який рятував життя”.

Фото: Sky news

“Ми з дочкою розбиті серцем, що його немає вдома з нами. Нам було дуже важко без нього тут. Попри те, що він зараз у в’язниці, він дзвонить їй щодня”, – написала жінка.

Команда юристів колишнього актора обіцяє подати апеляцію, і якщо вона не вдасться, Мастерсон не матиме права на умовно-дострокове звільнення, доки він не стане пенсіонером.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.