У Києві поліціянта підозрюють у зґвалтуванні дитини

Повідомляє Київська міська прокуратура

Співробітнику Бучанського райуправління поліції Київської області повідомили про підозру у зґвалтуванні 10-річної дівчинки.

За даними слідства, дільничний офіцер поліції, 44-річного віку, скоїв насильницькі дії сексуального характеру стосовно 10-річної дитини, яка відвідувала його пасербицю.

До цього, поліціянт повторно виражав зацікавленість до дівчинки, надсилав їй повідомлення на особистий телефон та здійснював інші залицяння.

Правоохоронця затримали згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Провели обшуки за місцем роботи та проживання затриманого.

Також перевіряється можливість вчинення підозрюваним інших злочинів проти статевої свободи.

Наразі розглядається питання про обрання запобіжного заходу. Прокуратура наполягає на триманні підозрюваного під вартою без можливості внесення застави.

Досудове розслідування проводять слідчі Територіального Управління Державного бюро розслідувань у місті Києві.

Уночі 24 травня війська РФ завдали ударів по залізничній інфраструктурі у Харківській області. Обійшлось без постраждалих, однак є значні руйнування.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Південна Корея та Японія оголосили про санкції проти осіб, організацій та суден, які допомагають Росії купувати озброєння у Північної Кореї, порушуючи резолюцію Радбезу ООН.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) розпочала другий день своїх військових навчань навколо Тайваню. Сьогодні НВАК відпрацьовує операції з “захоплення влади”, що, за даними Китаю, є “покаранням за сепаратистські дії Тайваню після інавгурації президента острова”.