Австралійця звинувачують у 1623 сексуальних злочинах проти 91 дівчинки в дитячому садку

Джерело: AL Jazeera

Колишнього працівника дитячого садка в Австралії звинуватили в сексуальному насильстві над 91 дитиною, що було описано як один із найгірших випадків сексуального насильства над дітьми в історії країни.

Федеральна поліція Австралії (AFP) повідомила у вівторок, 1 серпня, що чоловікову висунули звинувачення в 1623 окремих правопорушеннях, включаючи 136 випадків зґвалтування, 110 випадків статевого акту з дитиною до 10 років і 613 пунктів у виробництві матеріалів експлуатації дітей. 

Злочини були скоєні в 12 різних дитячих садках у Сіднеї, Брісбені та за межами країни у період з 2007 по 2022 рік, повідомила поліція.

Стверджується, що чоловік, який, за словами поліції, пройшов перевірку, необхідну для його роботи, зафіксував, як знущався зі своїх жертв, усі з яких були дівчатами.

Поліція заявила, що вважає, що всі 87 дітей з Австралії, про яких згадується у матеріалах провадження, ідентифіковано. Влада країни працює з іноземними партнерами, щоб ідентифікувати ще чотирьох дітей, які зазнали насильства за межами країни.

Слідчі шукали чоловіка з моменту виявлення колекції зображень і відео експлуатації дітей, які циркулювали в темній мережі у 2014 році.

Обвинувачений із Голд-Кост у Квінсленді перебуває під вартою після того, як його заарештували та звинуватили в низці злочинів.

Чоловік має постати перед магістратським судом Брісбена 21 серпня.

Помічник комісара поліції штату Новий Південний Уельс Майкл Фіцджеральд описав цей випадок як “один із найжахливіших випадків передбачуваного жорстокого поводження з дітьми, який бачили наші детективи”.

“Разом із нашими колегами ми спрямовуємо усі сили, щоб притягнути відповідальності всіх, хто завдає шкоди найбільш вразливим членам нашої спільноти”, — сказав Фіцджеральд.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.