Філіп Кіркоров поскаржився на заборону Balenciaga: бренд відмовився продавати речі співаку
Джерело: Філіп Кіркоров в інтерв’ю пропагандистському YouTube-проєкту Олександра Добровинського
Російський співак Філіп Кіркоров поскаржився, що потрапив до “чорного списку” дому моди Balenciaga через свою підтримку Росії у повномасштабній війні проти України.
Як з’ясувалося, стилісту Кіркорова зателефонував представник бренду в Монако та поінформував, що росіянина більше не обслуговуватимуть як клієнта. Співаку пояснили рішення тим, що він підтримує режим Путіна та продовження війни проти України.
Звісно, Кіркоров намагався запевнити, що поставився “байдуже” до такої ізоляції.
Налякали голою дупою. Ну не будете, інші знайдуться, – заявив артист.
Одначе, додав, що все ж вирішив перевірити, чи справді внесений до міжнародного стоп-листа бренду. Так, він спробував придбати сумку в магазині Balenciaga в Дубаї, проте, поскаржився, не зміг сплатити покупку, оскільки каса видала заборону на продаж.
Щобільше, Кіркоров не полишав сподівань, та, зателефонувавши “своєму другові в США”, попросив спробувати купити одяг у Balenciaga на його ім’я. Проте і там було відмовлено, оскільки із французького офісу надійшов лист з прізвищем російського артиста із забороною на продаж брендових речей.
Ось це позиція Демни (Демна Гвасалія – креативний директор Balenciaga – ред.), – скаржиться Кіркоров.
Зауважимо, у березні 2022 року креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія підтримав Україну у повномасштабній війні проти РФ під час показу нової колекції у межах Паризького тижня моди. Модний захід присвятили вимушено переміщеним особам.
Володимир Зеленський особисто подякував за рішучість у підтримці України, яку креативний директор та дім моди висловили під час показу Balenciaga Winter 2022. Тоді Гвасалія поділився з гостями своїм досвідом переселенця через вторгнення РФ у Грузію. Демна Гвасалія – біженець із Сухумі. Він виїхав з Грузії у 2001 році, коли РФ напала на його країну та розпочала війну в Абхазії.
Вже у липні 2022 року креативний директор Balenciaga став амбасадором української фандрейзингової платформи UNITED24 за напрямом “Відбудова України”.
Довідка. Balenciaga – престижний дім моди, заснований у 1917 році іспанським дизайнером Крістобалем Баленсіагою в Сан-Себастьяні, Іспанія, а тепер базується в Парижі. Баленсіага мав репутацію кутюр’є безкомпромісних стандартів, а Крістіан Діор називав його “найкращим майстром серед усіх нас”.
- Російську телеведучу Ксенію Собчак деякі називають “російською опозиціонеркою” попри те, що вона просуває пропагандистський наратив, що “все неоднозначно” щодо війни в Україні та після 24 лютого захищала Володимира Путіна, кажучи, що його треба зрозуміти.
- Російська православна церква закликала співачку Аллу Пугачову вибачитися за її критику війни Росії в Україні.
- Володимир Путін хоче втягнути росіян у цивілізаційний конфлікт із Заходом, набагато масштабніший, ніж війна в Україні. Чи підуть росіяни за ним?
- Міністерство юстиції Росії включило експрем’єр-міністра Михайла Касьянова до списку “іноземних агентів”.
Протягом минулої доби, 22 листопада, відбулось 190 бойових зіткнень.
Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.
Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.
У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.
Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.