Фільм «Я, «Побєда» і Берлін» за третій вікенд прокату зібрав понад 44 млн грн

Джерело: Держкіно

Після третього вікенду прокату українського фільму за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна “Я, “Побєда” і Берлін” зібрано 44 817 317 гривень.

Водночас кількість проданих квитків становить 296 821.

Фільм занурює глядача в атмосферу 90-х – епоху молодості Кузьми: музику, картатий стиль та романтичні сподівання молоді. Особливою родзинкою картини є культова музика Скрябіна.15 каверів від 15 зіркових українських виконавців.

У центрі сюжету – пригоди українського музиканта-початківця Кузьми та його друга Барда, які вирушають у подорож до Берліна на іржавій машині “Побєда”. Кузьма хоче обміняти свою стару машину на “Мерседес 600” у німецького колекціонера, щоб справити враження на Барбару – дівчину, в яку він закоханий.

Одначе бурхливе нічне життя німецької столиці втягує героя в приголомшливі пригоди, які змінюють його мету, загартовують характер і допомагають знайти себе.

Це історія про становлення музиканта, пошуки себе, дружбу та шлях до мрії, сповнений карколомними пригодами.

Кузьму у фільмі зіграв український актор Іван Бліндар.

Загальноукраїнська прем’єра фільму на великих екранах відбулася 14 березня.

Довідково. “Я, “Побєда” і Берлін” – літературний дебют українського співака та шоумена Андрія Кузьменка, лідера гурту “Скрябін”, видана видавництвом “Фоліо” у 2006 році. До збірки увійшли дві повісті: “Я, “Побєда” і Берлін” та “Місто, в якому не ходять гроші”, а також тексти відомих пісень гурту “Скрябін”. Книжку можна віднести до жанру пригоди та гостросюжетний трилер. У серпні 2020 року розпочалися зйомки фільму “Я, “Побєда” і Берлін” у Львові. Спершу планували вихід у прокат фільму навесні 2022 року, проте реліз перенесли.

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.