У США і Канаді покажуть фільм «Я,«Побєда» і Берлін», створений за мотивами повісті Скрябіна

Джерело: Держкіно

У Сполучених Штатах Америки та Канаді відбудуться покази українського фільму за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна “Я, “Побєда” і Берлін”.

Фільм транслюватиметься українською мовою з англійськими субтитрами.

Фільм занурює глядача в атмосферу 90-х – епоху молодості Кузьми: музику, картатий стиль та романтичні сподівання молоді. Особливою родзинкою картини є культова музика Скрябіна.15 каверів від 15 зіркових українських виконавців.

У центрі сюжету – пригоди українського музиканта-початківця Кузьми та його друга Барда, які вирушають у подорож до Берліна на іржавій машині «Побєда». Кузьма хоче обміняти свою стару машину на “Мерседес 600” у німецького колекціонера, щоб справити враження на Барбару – дівчину, в яку він закоханий.

Одначе бурхливе нічне життя німецької столиці втягує героя в приголомшливі пригоди, які змінюють його мету, загартовують характер і допомагають знайти себе.

Це історія про становлення музиканта, пошуки себе, дружбу та шлях до мрії, сповнений карколомними пригодами.

Кузьму у фільмі зіграв український актор Іван Бліндар.

Загальноукраїнська прем’єра фільму на великих екранах відбулася 14 березня.

Довідково. “Я, “Побєда” і Берлін” – літературний дебют українського співака та шоумена Андрія Кузьменка, лідера гурту “Скрябін”, видана видавництвом “Фоліо” у 2006 році. До збірки увійшли дві повісті: “Я, “Побєда” і Берлін” та “Місто, в якому не ходять гроші”, а також тексти відомих пісень гурту “Скрябін”. Книжку можна віднести до жанру пригоди та гостросюжетний трилер. У серпні 2020 року розпочалися зйомки фільму “Я, “Побєда” і Берлін” у Львові. Спершу планували вихід у прокат фільму навесні 2022 року, проте реліз перенесли.

Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що, попри продовження російських атак, українська енергосистема залишається цілісною.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростання геополітичного напруження та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.