Фінляндія змінить законодавство, аби конфісковувати квартири у росіян

Джерело: міністерство юстиції Фінляндії

Уряд Фінляндії змінить закон, щоб мати змогу конфіскувати квартири у росіян, які не сплачують внесків. Президент країни незабаром підпише ці зміни. Про це повідомило міністерство юстиції Фінляндії.

Країна має проблеми у південно-східній і східній частинах. Там близько 1000 житлових товариств мають справуіз  неспроможністю російських власників квартир сплачувати внески та інші платежі. Через це деякі житлові комплекси можуть оголосити банкрутство або залишитися без опалення, енергії та води.

“Метою оновлення закону про житлово-будівельні компанії є розв’язання проблем житлово-будівельних компаній та спрощення процедури набуття права власності на житло. Поправка також покликана забезпечити, щоб час, необхідний для вручення рішення про вступ у володіння за кордоном, не призводив до неефективності рішення”, – йдеться в повідомленні.

Мін’юст Фінляндії зазначає, що для взяття у власність ОСББ потрібно вручити повістку про виселення. Проте у східній Фінляндії виникають проблеми з доставкою повідомлень до Росії. Це ускладнює ситуацію для житлових компаній, які намагаються протидіяти порушенням з боку власників або орендарів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).