Фотографиня зробила знімки айсберга, який схожий на чоловічий статевий орган

Джерело: VT

Канадська фотографиня Кен Претті за допомогою дрона зробила знімки айсберга, форма якого нагадує чоловічий статевий орган.

Фото Претті опублікувала у соцмережі Facebook, викликавши неоднозначну реакцію користувачів.

Фотографиня, жителька містечка Ділдо, розповіла ЗМІ, що фото зробила у Харбор-Грейс ще у квітні. Вже тоді Претті зрозуміла, наскільки вірусними можуть стати її знімки.

Вона додала, що назвала його “Дікі-берг”.

Зазначається, що від часу публікації репост фото “Дікі-берга” зробили понад 6000 разів у Facebook.

Фото: facebook.com/kjpretty/

Під одним зі зроблених фото Кен написала, що “здається, отримає кілька коментарів до цього”. і вона не помилилась, адже в коментарях до допису, користувачі жартували про незвичну форму айсберга.

“Судячи з фото, на вулиці не може бути холодно”, – написав один з користувачів.

Інший зазначив, що “сині кулі” тепер мають нове значення. Люди також жартували, що тепер у містечку зросте кількість туристів.

Фото: facebook.com/kjpretty/

Попри жартівливість ситуації, Претті вирішила нагадати, що внаслідок глобального потепління айсберги швидко тануть.

Фотографії стали настільки популярними, що Кен навіть почала продавати їх принти завзятим шанувальникам, які тепер доступні на чашках і футболках.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.