FPV-дрони та «Мавіки»: Порошенко передав українським захисникам нову партію озброєння

Джерело: пресслужба “Європейська Солідарність”

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко передав будівельну техніку, FPV-дрони, “Мавіки”, пересувні майстерні та інше спорядження підрозділам інженерних військ, танкістам та штурмовикам. 

Фото: “ЄС”

“Легенди. Воїни, яких ви бачите на фото, пройшли всі найгарячіші точки цієї війни. Дехто – з 2014, дехто – вже після повномасштабного вторгнення. Всі – добровольці, і такої Сили Духу, що швидше зігнеться метал. Легендарна 67 бригада, 1-й окремий штурмовий бат “Да Вінчі”, в якому служать мої близькі друзі і члени “Братів по Зброї””, – розповів Порошенко.

Він зазначив, що передав українським захисникам FPV-дрони “Пегас”, які, враховуючи нестачу снарядів, є “найпотужнішим елементом бойової роботи”. Також військовослужбовці отримали ПАРМ на базі DAF Layland, “Мавіки” та прально-душовий комплекс. 

Фото: “ЄС”

“І, звісно, фортифікації. Ми привезли екскаватори, які забезпечуватимуть роботу сил підтримки безпосередньо на “передку”. Передаємо їх 47-ій та 48-ій інженерним бригадам. Так наша команда продовжує роботу з побудови фортифікаційних споруд на Сумщині, а тепер і на Сході. Бо ворог скалить зуби, погрожуючи наступом. Вірю, що єдине, що їх чекає, – це отримати по зубах”, – наголосив Петро Порошенко. 

Фото: “ЄС”

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.