Порошенко привіз допомогу для будівництва фортифікаційних споруд на Сумщині

Джерело: пресслужба “Європейської Солідарності”

П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко привіз допомогу для будівництва фортифікаційних споруд на Сумщині поблизу кордону з РФ.

Політик, на прохання військових будівельників, привіз шість екскаваторів, вантажівку, лазне-пральний комплекс, бензопили, болгарки та інший електроінструмент, оргтехніку, маски для зварювальників і одноразовий посуд

“Все це дозволить будівельникам значно швидше, у більше комфортних умовах виконати завдання. Бо поки що їхніми головними інструментами були лопати, якими копають рови і траншеї”, – зазначили у пресслужбі “ЄС”.

Військові будівельники зауважили, що отримана допомога значно допоможе у будівництві фортифікаційних споруд, адже завдяки екскаваторам можна буде копати швидше і більше.

Командир зведеного підрозділу Олег Сомок розповів, що екскаватори будуть використовувати і для підвозу будматеріалів там, де не може проїхати інша техніка. Він також зауважив, що будівництво потрібно було починати раніше, адже на кону життя людей.

“Чи людина буде в облаштованій позиції стояти, чи буде в полі лежати – це ж різні речі”, – сказав він.

Петро Порошенко, своєю чергою, зауважив, що на Сумщині захисники тримають кордон від окупантів, тому важливо захистити їх від російських КАБів та артилерії.

“Тому фортифікації вкрай важливі. Як на сході, де вже працює наша техніка, так і на Сумщині, де російська артилерія та КАБи випалюють цілі населені пункти”, – сказав Порошенко.

Політики нагадав, що вже друга поставка важкої техніки на фронт для будівництва фортифікаційних споруд і пообіцяв, що вони не припиняться.

Хоча правець може виникнути в будь-яку пору року, влітку ризик зараження може бути вищим, оскільки люди проводять більше часу на вулиці. 

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.