Франція незабаром може оголосити про відправку в Україну військових інструкторів – Reuters

Джерело: Reuters

ЗМІ, з посиланням на джерела повідомляють, що незабаром Франція – навіть попри заспокоєння деяких союзників та погрози з боку РФ – може відправити своїх військових інструкторів до України.

Імовірно, що про це рішення президент Франції Емманюель Макрон повідомить вже наступного тижня, коли у країні з візитом перебуватиме Президент України Володимир Зеленський

Reuters, з посиланням на три дипломатичні джерела, пише, Париж сподівається сформувати та очолити коаліцію держав, які також готові відправити своїх військових в Україну.

Двоє дипломатів розповіли, що спершу Франція надішле обмежену кількість персоналу для оцінки умов місії, перш ніж відправить кілька сотень інструкторів.

Навчання буде зосереджено на розмінуванні, підтримці обладнання в робочому стані та технічній експертизі для військових літаків, яку надасть Захід, сказали вони. Париж також профінансує, озброїть і навчить українську моторизовану бригаду.

“Домовленості дуже просунуті, і ми можемо чогось очікувати наступного тижня”, – сказало одне з джерел.

Президент України Володимир Зеленський має відвідати Францію 6 червня, у 80-у річницю Дня “Д”, коли солдати союзників висадилися в Нормандії, щоб вибити війська нацистської Німеччини під час Другої світової війни. Наступного дня він проведе переговори Макроном у Парижі.

Зауважимо, що нещодавно Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що підписав документи, які дозволять першим французьким інструкторам невдовзі відвідати наші навчальні центри та ознайомитися з їхньою інфраструктурою та персоналом

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Жінка, якій пощастило пережити Голокост, потрапила на обкладинку липнево-серпневого випуску Vogue Німеччина.

В Британії жінка, яка стверджувала, що її зґвалтував терапевт, отримала понад 200 000 фунтів стерлінгів відшкодування.

71-річна жителька Коломийщини перерахувала понад мільйон гривень “лікарю з Англії”, який вдавав, що закохався у неї.

Верховний суд Намібії скасував закон, який забороняв одностатевий секс за спільною згодою.