Гегсет заявив, що боротьба за Ормузьку протоку є «набагато більше» справою Європи, ніж США
Джерело: CNN
Міністр оборони США Піт Гегсет різко розкритикував європейських союзників за те, що вони недостатньо допомагають Сполученим Штатам у війні проти Ірану.
Він також зазначив, що США “практично не користуються” Ормузькою протокою і що ця ситуація “набагато більше стосується” Європи.
“Ми не розраховуємо на Європу, але їм Ормузька протока потрібна набагато більше, ніж нам, і, можливо, їм варто менше говорити та проводити розкішних конференцій у Європі, а краще сісти на корабель. Це набагато більше їхня боротьба, ніж наша”, – сказав міністр.
Гегсет і президент США Дональд Трамп неодноразово критикували союзників США, зокрема членів НАТО, за те, що ті не прийшли на допомогу США після того, як 28 лютого країна розпочала бойові дії проти Ірану.
Минулого місяця Трамп різко висловився на адресу європейських союзників, заявивши, що США “насправді не потребують жодної допомоги”, після того як наполягав на тому, що інші країни повинні надіслати військово-морські сили для супроводу нафтових танкерів, які проходять через Ормузьку протоку.
- Адміністрація президента США Дональда Трампа розробила список “неслухняних і слухняних” союзників по НАТО, оскільки Вашингтон шукає способи покарати країни, які відмовилися підтримати його війну проти Ірану.
Російські окупанти атакували автозаправну станцію у Сумах. Постраждали четверо осіб.
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.
У Чернівецькій області на річці Дністер зникло четверо осіб, з яких троє дітей. Тривають їхні пошуки.
Джерело: Reuters У Венесуелі стались два потужних землетруси, які пошкодили будівлі у столиці Каракасі. Вчені…
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.