Гендиректор МАГАТЕ прибув на Запорізьку АЕС

Джерело: Sky News

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі в середу, 7 лютого, прибув на Запорізьку АЕС.

Російське пропагандистське видання “РІА Новини” повідомляє, що Гроссі супроводжувала команда співробітників МАГАТЕ та російські окупанти.

Гроссі відвідує атомну станцію через занепокоєння щодо персоналу та безпеки. Зазначають, що він прагне з’ясувати, чи зможе АЕС працювати зі зменшеною кількістю працівників, і чи є її багаторічне уранове паливо безпечним.

Нагадаємо, що вчора, 6 лютого, президент України Володимир Зеленський провів зустріч із генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

Половина поставок озброєння не надходить в Україну вчасно, що ускладнює ведення бойових операцій на фронті.