Гендиректор OpenAI має намір створити мережу заводів із виробництва чипів – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Генеральний директор OpneAI Сем Альтман, який займався проєктом щодо залучення мільярдів доларів від світових інвесторів для виробництва мікросхем, хоче використати кошти для створення мережі заводів із виробництва напівпровідників.

За даними видання, Альтман провів перемовини з декількома великими потенційними інвесторами, щоб зібрати кошти, необхідні для заводів із виробництва мікросхем.

Серед компаній, які брали участь у перемовинах, – G42 Group, яка спеціалізується на розробці штучного інтелекту і базується в Абу-Дабі, та японська холдингова компанія SoftBank Group Corp., що займається телекомунікаціями.

Зазначено, що проєкт передбачатиме співпрацю з провідними виробниками мікросхем, а мережа заводів матиме глобальний масштаб.

“Хоча Bloomberg раніше повідомляв про спроби Альтмана зібрати кошти для виробництва мікросхем, про масштаби проєкту та фокус на виробництві раніше відомо не було”, – йдеться у повідомленні.

При цьому вказано, що перемовини між гендиректором OpenAI та інвесторами знаходяться на ранній стадії, і повного списку залучених партнерів поки що не оприлюднено.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

29 лютого у 6-поверховій будівлі Бангладешу з ресторанами та магазинами виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 45 осіб, та ще десятки зазнали поранень.

За даними ЗМІ Головнокомандувач ЗС Великої Британії адмірал Ентоні Радакін таємно допоміг українським військовим атакувати російські кораблі.

У Росії заявили про намір збільшити виробництво літаків дальнього радіолокаційного виявлення А-50. Водночас аналітики ISW сумніваються у таких можливостях РФ.

В Україні триває 737-ма доба повномасштабного вторгнення військ РФ. За цей час українські захисники вбили та поранили понад 414 тисяч окупантів.